Младић рањен у пуцњави

Осамнаестогодишњи младић рањен у центру Новог Пазара. Осумњичени, који је након пуцњава побегао, ухапшен и одређено му је полицијско задржавање од 48 сати.

У центру Новог Пазара нешто после 15 сати, осмнаестогодишњи Х.М. упуцан је у пределу десне потколенице. 

Полиција је ухапсила двадесетседмогодишњег М.Е. осумњиченог да је пуцао на Х.М, а након тога побегао, и одређено му је полицијско задржавање од 48 сати, речено је Танјугу у Полицијској управи Нови Пазар. 

Х.М. је збринут у Здравственом центру и живот му није у опасности, а М. Е, ће у том року бити изведен пред истражног судију под сумњом да је извршио кривично дело убиство у покушају и кривично дело недозвољеног држања оружја и експлозивних направа.

Верује се да је М.Е. у Х. М. пуцао због ранијих нерашчишћених рачуна. 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом