Судар полицијског и два путничка возила, пет повређених

У Батајници је нешто после поноћи у судару полицијског и два путничка возила повређено пет особа, међу којима има и полицајаца, потврђено је из београдске Управе саобраћајне полиције.

Из Београдске полиције нису желели да говоре колико је полицајаца повређено у саобраћајном удесу, али су нагласили да су сви повређени имали лакше повреде и да је у току увиђај уз присуство дежурног тужиоца.

Портпарол Хитне помоћи Нада Мацура навела је да је укупно пет особа повређено из три возила и да је одмах после поноћи било ангажовано два возила Хитне помоћи. 

Сви повређени мушкарци пребачени су у Ургентни центар.

Повређени мушкарац од 33 година има је раздеротину чела и носа и тупу повреду грудног коша и кука и превачен је, на реанимацију, Ургентног центра, други повређени имао је тупу повреду грудног коша, десне шаке и колена, а трећи десног кука и ноге и такође тупу повреду грудног коша.

Још један повређени младић од 20 година имао је тупу повреду грудног коша, а повређени 32-годишњак је имао посекотину на глави и тупу повреду гродног коша.

 

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом