На Градини пронађено 5,5 килограма хероина у аутомобилу

Гранична полиција је на прелазу Градина запленила више од пет килограма хероина у аутомобилу марке Бе-Ем-Ве и ухапсила Џ. Р. (58), саопштио је МУП Србије.

Џ. Р. је ухапшен због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, преноси Танјуг.

Хероин од 5,5 килограма је пронађен приликом контроле аутомобила марке Бе-Ем-Ве, регистарских ознака са подручја Смедерева, а којим је управљао Џ.Р. Сумња се да је хероин кријумчарио из Турске у Србију.

По истеку задржавања, осумњичени ће уз кривичну пријаву бити приведен надлежном тужилаштву.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом