среда, 01.07.2015, 13:44 -> 16:28
štampajИзбоден младић у Новом Пазару, ухапшен малолетник
Новопазарска полиција је ухапсила седамнаестогодишњег младића због сумње да је ножем насрнуо и тешко ранио двадесетогодишњег суграђанина.
Седамнаестогодишњак се терети да је после краће свађе двадесетогодишњем младићу ножем нанео тешке телесне повреде, јавља дописник РТС-а.
Повређеном младићу је указана лекарска помоћ, а нападач је уз кривичну пријаву приведен заменику вишег јавног тужиоца у Новом Пазару.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар