Читај ми!

Приведен полицајац због говора мржње

Полицајац Драгиша Петковић, који је написао да је Вучићевог брата требало убити, приведен је на информативни разговор у Полицијску управу Крагујевац, сазнаје Танјуг.

Драгиша Петковић је на свом "Фејсбук" профилу, после пребијања брата премијера Србије, Андреја Вучића и његовог обезбеђења написао: "Ма требали да их убију, а не туку", преноси Танјуг.

Полицајац Петковић, живи у Крагујевцу, а ради у Полицијској управи Бујановац.

Број коментара 3

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом