уторак, 01.10.2013, 11:49 -> 13:13
štampajПриведен јер је превaрио 200 особа
Због сумње да је, заједно са својим рођаком из Словеније, преварио око 200 особа обећавајући им посао у Немачкој, полиција у Нишу привела истражном судији Ненада Р.(52) из Алексинца.
Нишка полиција привела је истражном судији Ненада Р. (52) из Алексинца због сумње да је, заједно са својим рођаком из Словеније, преварио око 200 особа, од којих су узели 1,2 милиона динара обећавајући им посао у Немачкој, саопштила је Полицијска управа у Нишу.
Оштећени су по 54 евра давали Милошу Н. из Словеније, који је у Алексинцу боравио у јуну ове године, а новопријављени су новац и документацију касније давали Ненаду који је примљени новац уплаћивао на рачун Милошеве ванбрачне супруге, навели су у полицији.
Милош је тренутно недоступан органима гоњења, а Ненада је истражни судија пустио да се брани са слободе, додаје полиција.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар