четвртак, 12.09.2013, 13:32 -> 13:54
štampajПогинуо таксиста у Смедереву
На путу према Железари у Смедереву јутрос погинуо таксиста Б. С.
Полиција у Смедереву саопштила је да је у раним јутарњим сатима, на путу од центра града према Железари, погинуо двадесетједногодишњи возач таксија Б. С.
До несреће је дошло тако што је возач аутомобила "фијат стило", власништво такси-удружења "Лукс мега такси", највероватније због неприлагођене брзине, у улици Црвене Армије код броја 30, изгубио контролу над возилом, услед чега је слетео са коловоза и преврнуо се.
Приликом превртања, возач је испао из аутомобила, који је прешао преко њега и усмртио га на лицу места.
Увиђај лица места су, по овлашћењу истражног судије Основног суда, извршили припадници Одељења саобраћајне полиције Полицијске управе у Смедереву, наводи се у саопштењу.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар