уторак, 30.04.2013, 11:52 -> 12:24
štampajУхапшен нападач на обезбеђење "Пластика"
Две недеље после инцидента у "Пластику", ухапшен С.Д. (23) из Београда због сумње да је пуцао на раднике обезбеђења тог клуба и нанео им тешке повреде.
Београдска полиција лишила је слободе С. Д. (23) из Београда, због постојања основане сумње да је у ноћи 13. априла ове године пуцао на раднике обезбеђења ноћног клуба "Пластик", којима је нанео тешке телесне повреде, саопштио је МУП.
Сумња се да је С. Д. око четири сата после поноћи испалио више хитаца из пиштоља на раднике обезбеђења ноћног клуба "Пластик" у Таковској улици док су стајали на улазним вратима клуба и нанео им повреде опасне по живот.
Због постојања основа сумње да је починио кривично дело тешког убиства у покушају, ухапшени је уз кривичну пријаву приведен дежурном истражном судији Вишег суда у Београду.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар