Читај ми!

Убиство и самоубиство у Шиду

Испред породичне куће у Шиду Б.Д.је хицима из пиштоља усмртио снаху па себе. Тела настрадалих превезена су у Институт за судску медицину у Новом Саду.

У Шиду је испред породичне куће, Б.Д. (66) хицима из пиштоља усмртио снаху па себе, саопштила је Полицијска управа у Сремској Митровици.

Трагедија се догодила синоћ у 18.40 сати. Увиђај на лицу места извршио је дежурни истражни судија Вишег суда у Сремској Митровици, у присуству заменика вишег јавног тужиоца и полиције.

На основу наредбе судије, тела настрадалих превезена су у Институт за судску медицину у Новом Саду, ради судско-медицинске обдукције, наведено је у саопштењу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 10. јул 2025.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом