Читај ми!

Четврти ухапшени за напад у Добрoсину

Ухапшена још једна особа која се сумњичи да је припадник терористичке организације која је преузела одговорност за нападе на српску полицију у Добросину, саопштио је Еулекс.

Еулекс и косовска полиција ухапсили су и четвртог осумњиченог за оружани напад на пункт полиције Србије у Добросину почетком октобра, саопштила је мисија ЕУ.

Како се наводи у саопштењу, осумњичени је ухапшен јуче по подне и сумња се да је припадник терористичке организације која је преузела одговорност за нападе на српску полицију у близини прелаза Бела Земља.

Та особа се, такође, терети за нелегално поседовање оружја и Еулексов судија из Окружног суда у Гњилану одредио му је једномесечни притвор.

Почетком недеље ухапшене су три особе којима је, такође, одређен једномесечни притвор због напада на српску полицију.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом