Пуцњава у Земуну

Младић, рањен у пуцњави у Земуну није у животној опасности. На две локације на Чукарици двојица младића повређена ножем.

Око један сат после поноћи, у Првомајској улици у Земуну, код кафића Либерти ИН, из ватреног оружја у ногу је рањен 27-годишњи М.Д.

Мотиви напада за сада нису познати.

Повређени младић збринут је у Земунској болници и није животно угрожен.

Готово истовремено, на две локације на територији општине Чукарица два младића повређена су ножем.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 30. јун 2025.
27° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом