Читај ми!

Диана Драгутиновић вицегувернер НБС

Бивша министарка финансија Србије Диана Драгутиновић изабрана је за вицегувернера Народне банке Србије, саопштила Централна банка.

Савет гувернера Народне банке Србије је, на седници одржаној 2. септембра, на предлог гувернера Дејана Шошкића, изабрао Диану Драгутиновић за вицегувернера НБС, саопштила је Централна банка.

Диана Драгутиновић је доктор економских наука и доцент на Економском факултету Универзитета у Београду, са богатом стручном биографијом из области економије, финансија и банкарства.

Драгутиновићева је већ обављала функцију вицегувернера Народне банке Србије у периоду од 2004. до 2008. године, а на функцији министра финансија у Влади Републике Србије била је од 2008. до 2011. године.

Број коментара 7

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 02. јул 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом