Читај ми!

Аеродром "Никола Тесла" добио луксузни салон

"Ер Србија" свечано је отворила Премијум салон на Аеродрому "Никола Тесла" у Београду, намењен гостима у бизнис класи.

Салон је намењен и платинум, голд и силвер члановима "Ер Србија Етихад гест програма лојалности" када путују на летовима "Ер Србије" и "Етихад ервејза". 

Тај екслузивни простор, такође, ће бити отворен за партнере "Ер Србије" чији гости путују бизнис класом на летовима које обавља та авио-компанија, преноси Фонет.

Премијум салон, који се налази у транзитној зони између излаза А5 и А6, биће отворен 24 часа дневно.

"Отварање новог премијум салона учвршћује нашу посвећеност највишим стандардима корисничких услуга како на земљи тако и у ваздуху, и представља доказ наших сталних напора да обезбедимо најбоље искуство на лету за наше госте", рекао је генерални директор "Ер Србије" Дане Кондић.

Председник надзорног одбора Ер Србије, градоначелник Синиша Мали истакао је да је компанија постала носилац привредног и економског развоја у Србији,

Отварање пословног салона говори да смо потпуно посвећени да по квалитету, понуди и услузи, што издваја 'Ер Србију' од других авио-компанија у региону, истакао је Мали.

Ер Србија Премијум салон, који се простире на 398 квадратних метара има пословни центар, бесплатни бежични интернет, електричне адаптере и УСБ прикључке за напајање уређаја, одвојен простор за обедовање, пространа купатила са туш-кабинама, мултиконфесионалне просторије за молитву, избор домаће и стране дневне штампе и периодике, као и удобне фотеље у простору предвиђеном за релаксацију.

Гости салона ће моћи да уживају уз избор хране и пића Ер Србије, где могу да бирају између оброка у ресторану са менијем или са богатог "шведског стола" који садржи избор специјалитета инспирисаних српском и интернационалном кухињом, као и вина и кафе.

Јединствена одлика салона је посвећена група од шест специјалних представница за подршку гостима, које ће пратити госте на путу до Премијум салона и из њега и одговарати на питања и недоумице који би гости могли да имају, наводи се у саопштењу компаније "Ер Србија".

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 16. јул 2025.
29° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом