Рекордан број возила на ауто-путевима ове године
Од почетка летње сезоне на српске ауто-путеве укључило се 7.116.891 возило, а током првог викенда у августу 734.058 возила, саопштило је Јавно предузеће "Путеви Србије".
Како се наводи, забележен је рекордан број возила која су прошла кроз наплатне станице Београд (203.636 возила), Стара Пазова (109.963), Шимановци (94.178 возила), Дољевац (75.517 возила) и Прељина (33.782 возила).
Овог викенда остварен приход од наплате путарине износи 363.094.719 динара, што је више за 26,88 одсто у односу на исти период прошле године.
"Путеви Србије" апелују да се користи електронска наплата путарине, јер омогућава најбржи пролазак кроз наплатне станице без заустављања, значајно скраћује време путовања и представља јефтинији вид плаћања путарине.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар