Школарци фарбали кућице за псе луталице у Комбанк дворани
Жагор малишана са различито офарбаним рукама и лицем обележио је хуманитарну акцију дистрибутерске куће "Мегаком филм" у којој су ученици првог разреда Основне школе "Свети Сава" фарбали кућице за псе луталице у Комбанк дворани.
Акција којом се код најмлађих подиже свест о заштити животиња део је програма "Београдске зиме" и претходила српској премијери дечијег филма "Бела и Себастијан 3: Најбољи пријатељи" која је заказана за 27. децембар у домаћим биоскопима.
Према речима Милице Шћекић из "Мегаком филма" неколико кућица за псе биће распоређено по београдским општинама где су оне најпотребније.
"Градска управа ће одредити на којим пунктовима су пси најугроженији у Београду за време зимских хладноћа па ће тамо поставити кућице које деца данас фарбају", казала је Шћекићева.
Скоро двадесетак малишана заједничким снагама и креацијом обојила је кућице за псе које ће као шарени симболи бриге за животиње подсећати Београђане на хуманост.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар