субота, 14.03.2015, 12:43 -> 12:54
Љајић обишао породице погинулих
Породицу анестетичара Мирослава Веселиновића и доктора Џевада Љајића који су страдао у удесу, обишли су потпредседник Владе Расим Љајић и градоначелник Новог Пазара Мехо Махмутовић.
Потпредседник Владе Србије Расим Љајић обишао је породицу доктора Џевада Љајића који је страдао у удесу војног хеликоптера који се касно синоћ срушио у околини Сурчина.
У пратњи директора Здравственог центра Нови Пазар и градоначелника Мехе Махмутовића, Љајић је разговарао са члановима породице и родбином настрадалог доктора која се окупила у његовом стану.
Љајић је у своје и име Владе Србије изјавио саучешће и истакао да им Влада стоји на располагању за сваку врсту помоћи.
Он је нешто раније обишао и породицу анестетичара Мирослава Веселиновића, који је такође страдао у удесу војног хеликоптера.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар