Делегација Београда у уторак у посети Бечу

Градски менаџер Града Београда Горан Весић најавио је да ће делегација града у којој ће бити и директори јавних предузећа сутра посетити главни град Аустрије, Беч.

Горан Весић је за РТС рекао да ће делегација Београда посетити градску управу Беча, а директори београдских посетиће бечка јавних предузећа.

Београдску управу, како каже Весић, највише интересује начин ка који функционише бечки градски превоз, рад топлана и управљање отпадом, јер ће Београд ускоро почети да ради пројекте у тој области.

"Оно што нас још посебно интересује је социјално становање у чему Беч има велико искуство", нагласио је Весић.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 20. април 2026.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом