Читај ми!

Гојковићева честитала Међународни дан младих

Председница парламента и скупштинског Одбора за права детета Маја Гојковић честитала је младима у Србији Међународни дан младих и навела да је за земљу важно да управо они промовишу своја права, знања и вештине.

Гојковићева је указала на важност овогодишње теме Међународног дана младих, а то је отварање питања из области менталног здравља младих, преноси Танјуг.

Посебно се треба осврнути на стигматизацију и дискриминацију младих, наведено је у саопштењу из њеног кабинета.

"Време је да етикетирања престану и да се озбиљно позабавимо питањем менталног здравља младих, које је кључно за будућност наше земље", истакла је председница парламента.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом