Читај ми!

Пакети за децу са инвалидитетом

На дечијем одељењу Клинике за рехабилитацију Др Мирослав Зотовић уручено је око 100 пакета деци са инвалидитетом која су на лечењу у том рехабилитационом центру.

У организацији полиције, медија и произвођача играчака уручено је око 100 пакета деци са инвалидитетом која су на лечењу на дечијем одељењу Клинике уа рехабилитацију Др Мирослав Зотовић.

Акцију су организовали Независни синдикат полиције, Управа саобраћајне полиције, предузеће "Пилот тој", Тв КЦН, лист Информер и емисија Стање на путевима РТС-а.

Жеља донатора је да се ова традиција даривиња настави током читаве године и да се на тај начин деци учини лакши боравак у болници.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом