Читај ми!

Делфини у финалу

Универзитетска ветерполо репрезентација Србије пласирала се у финале Универзијаде у Шенжену, пошто је у првом полуфиналу савладала селекцију Македоније са 12:5 (3:1, 2:1, 5:2, 2:1). Противници у финалу Руси или Американци.

Још једна медаља је осигурана на Универзијаду у Шенжену. Изборили су је наши ватерполисти пласманом у финале такмичења. Убедљиво су савладани Македонци, којима предстоји борба за бронзану медаљу. Најбољи стрелац меча био је Лука Шапоњић са пет посзтигнутих голова.

Селекција Србије ће се за златну медаљу борити против победника другог пулуфиналног дуела који се данас игра између САД и Русије.

Финале је на програму у уторак 23. августа од 6,30 часова ујутро по средњеевропском времену.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 04. јул 2025.
35° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом