Читај ми!

Ватерполисти Србије на припремама са репрезентацијом САД

Ватерполо репрезентација Србије имаће заједничке припреме са репрезентацијом Сједињених Америчких Држава од недеље па до 4. фебруара на београдском базену на Дорћолу.

После учешћа на турниру у Црној Гори ватерполисти Србије наставиће заједничке припреме са селекцијом САД у Београду.

Припреме ће почети 14 играча са списка селектора Дејана Савића, а првог фебруара ће им се придружити још четворица наших ватерполиста који играју у иностраним клубовима.

На базену сутра ће се од српских играча појавити Димитрије Ристичевић, Стефан Живојиновић, Лазар Добожанов, Петар Велкић, Небојша Тохољ,Лука Пљеванчић, Петар Томић, Немања Станојевић, Стефан Митровић, Милош Ћук, Драшко Гогов, Страхиња Рашовић, Ðорђе Вучинић и Марко Радуловић.

За први дан фебруара предвиђен је долазак Филипа Филиповића, Гојка Пијетловића, Немање Вица и Ђорђа Лазића.

недеља, 03. август 2025.
30° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом