Победа Ненада, пораз Бојане

Половичан успех Српских дублова на Отвореном првенству Аустралије. Ненад Зимоњић и Микаел Лодра савладали Андерсона и Ханескуа, док је Бојана Јовановски у пару са Лепченковом доживела пораз.

Српски тенисер Ненад Зимоњић са својим новим партнером Микаелом Лодром пласирао се наредно коло такмичења дублова. Они су били бољи од Кевина Андерсона и Виктора Ханескуса са 6:3, 6:4.

У наредном колу противници ће им бити Пабло Андухар и Данијел Травер.

Бојана са својом партнерком Варваром Лепоченко поражена је од дубла Кимико Дате Крум-Жаи Женг са 6:4, 6:4.

У другом колу синглова Бојана ће имати тежак задатак, јер за противницу има другог носиоца турнира Рускињу Веру Звонарјову.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 25. мај 2026.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом