понедељак, 01.11.2010, 12:31 -> 17:12
štampajЈелена осма, Ана 24.
Српске тенисерке Јелена Јанковић и Ана Ивановић задржале су осмо, односно 24. место на WТА листи. Прва је Каролина Возњацки, друго место је Вера Звонарјова, а трећа победница Дохе Ким Клајстерс.
Јанковићева је осма са 4.445 поена, док је Ивановићева са 2.255 на 24. месту. Данкиња Каролина Вознијацки годину ће завршити на првом месту, а друго место заузима Рускиња Вера Звонарјoва.
Белгијанка Ким Клејстерс се после победе на завршном WТА турниру у Дохи са четвртог попела на треће место, док је Аустралијанка Саманта Стосур преузела шесто место од Италијанке Франческе Скјавоне.
WТА листа:
1. Каролина Вознијацки (Данска) 8.035
2. Вера Звонарјoва (Русија) 6.785
3. Ким Клејстерс (Белгија) 6.635
4. Серена Вилијемс (САД) 5.355
5. Венус Вилијемс (САД) 4.985
6. Саманта Стосур (Аустралија) 4.982
7. Франческа Скјавоне (Италија) 4.935
8. Јелена Јанковић (Србија) 4.445
9. Јелена Дементјева (Русија) 4.335
10. Викторија Азаренка (Белорусија) 4.235
...
24. Ана Ивановић (Србија) 2.255
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 13
Пошаљи коментар