субота, 16.10.2010, 18:42 -> 18:53
štampajФедерер заслужио победу
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић изјавио је данас да је Швајцарац Роџер Федерер потпуно заслужено победио у полуфиналном мечу турнира мастерс серије у Шангају.
"Роџер је заслужио победу, иако је први сет је био неизвестан до краја. Нисам искористио све прилике за брејк које сам имао, док је Федерер успешно реализовао прву или другу брејк лопту и добио први сет са 7:5", рекао је Ђоковић који ће од понедељка заузимати треће место на АТП листи, иза Федерера и Шпанца Рафаела Надала.
Ђоковић је узроке пораза образложио губитком концентрације и снаге у другом сету.
"Изгубио сам концентрацију, а и енегија ми је прилично спласла на почетку другог сета. За трен ока било је 4:1 за Федерера, после чега је било веома тешко да се вратим у меч", изјавио је Ђоковић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар