среда, 23.06.2010, 16:12 -> 19:48
štampajВимблдон
Пораз Вемића у дублу
Српско-израелски пар Душан Вемић и Јонатан Ерлих изгубили су данас од Чеха Мартина Дама и Словака Филипа Полашека са 3:0, у првом колу тениског турнира у Лондону.
Вемић и Ерлих су у прва два сета успели да освоје само по три гема, у трећем су пружили мало већи отпор, међутим Дам и Полашек одлазе у друго коло Вимблдона резултатом по сетовима 6:3, 6:3, 6:4.
Касније данас од српских тенисера у конкуренцији дублова на терен излазе Ненад Зимоњић и Канађанин Данијел Нестор, као и Виктор Троицки и његов пар из Немачке Кристофер Кас.
Укупан фонд турнира у Вимблдону је 13.725.00 фунти.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар