Надалов сат од 244.500 евра

Шпански тенисер Рафаел Надал ће на Ролан Гаросу носити сат марке "Ричард Мајл", специјално направљен за њега, чија је цена 224.500 евра.

Четвороструки победник Ролан Гароса пристао је да рекламира компанију Ричард Мајл и први пут у каријери прихватио је да игра са сатом на руци. За коју суму, за сада није познато, али се претпоставља да је шестоцифрена.

Сат је, иначе, направљен од материјала који се користе у производњи свемирских бродова, а у продаји ће бити само 50 комада, по цени од 244.500 евра.

Надал је допутовао у Париз и почео последње припреме за гренд слем турнир. Његов ујак и тренер Тони Надал изјавио је да је тренутно други тенисер света потпуно спреман и да, за разлику од прошле године, нема проблема са повредом колена.

Број коментара 17

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 16. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом