недеља, 22.03.2009, 09:43 -> 09:50
štampajТипсаревић у полуфиналу челенџера на Флориди
Српски тенисер Јанко Типсаревић игра против Чеха Томаса Бердиха полуфинални меч турнира у Санрајзу на Флориди.
Бердих, 22. играч на свету, први је носилац на челенџеру који се игра за наградни фонд од 125.000 долара. Типаревић заузима 46. место на АТП лисит и седми је носилац.
У другом полуфиналу састају се Фелисиано Лопез и Робин Содерлинг.
Полуфинални мечеви одложеи су у суботу због кише, тако да ће истога дана, ако временски услови дозволе, бити одиграни и полуфинални и финални мечеви.
Полуфинала су заказана за 16 сати по средњоевропском времену, а финале је на програму у 21сат.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 7
Пошаљи коментар