недеља, 01.03.2009, 09:35 -> 09:43
štampajПобеда Венус Вилијамс
У финалу међународног турнира тенисерки у Акапулку, американка Венус Вилијамс победила је италијанку Флавију Пенету са 2:0.
Венус Вилијамс савладала је своју противницу максималним резултатом по сетовима 6:1, 6:2. Убедљива је била током целог меча и заслужено забележила победу. Венус Вилијамс је на турниру била први, а Пенета други носилац.
Наградни фонд за који се играло на међународном турниру у Акапулку износио јео 220.000 долара.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар