понедељак, 11.01.2010, 10:57 -> 15:55
štampajБез већих промена на WТА листи
Српске тенисерке Јелена Јанковић и Ана Ивановић задржале су осму, односно 21. позицију на ВТА ранг листи.
Ивановићева је прошле недеље играла на турниру у Бризбејну на коме је остварила прву победу још од августа 2009. године и стигла до полуфинала турнира, али је, ипак, остала на 21. месту.
Поредак најбољих 10 на свету није се мењао. Прва је и даље Серена Вилијемс из САД, а следе је Рускиње Динара Сафина и Светлана Кузњецова, те Каролин Возњацки из Данске.
1. Серена Вилијемс (САД) 9.075
2. Динара Сафина (Русија) 7.800
3. Светлана Кузњецова (Русија) 6.141
4. Каролин Возњацки (Данска) 5.875
5. Елена Дементјева (Русија) 5.505
6. Венус Вилијемс (САД) 5.126
7. Викторија Азаренка (Белорусија) 4.541
8. Јелена Јанковић (Србија) 3.965
9. Вера Звонарјова (Русија) 3.560
10. Агњешка Радвањска (Пољска) 3.450
....
21. Ана Ивановић (Србија) 2.127
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 8
Пошаљи коментар