Шпанија ривал Србији у финалу АТП купа

Тениска репрезентација Шпаније, актуелни шампион Дејвис купа, играће против Србије у финалу премијерног АТП купа.

Шпанија је захваљујући Роберту Баутисти Агуту и Рафаелу Надалу стекла недостижних 2:0 у полуфиналу против домаћина Аустралије, па ће дубл представљати формалност.

Прво је Агут савладао Ника Кирјоса са 6:1, 6:4, да би потом Надал после преокрета добио Алекса де Минора са 4:6, 7:5, 6:1.

Раније, Србија је у првом полуфиналу савладала Русију са 3:0.

Финале је на програму у недељу у 8.30 по нашем времену.

Број коментара 3

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 05. јул 2025.
27° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом