Занимљивост

Ухапшен навијач јер је пољубио Надала

Један човек је ухапшен на Отвореном првенству САД у тенису пошто је трчао по терену Артур Еш и пољубио Рафаела Надала после победе.

Портпарол турнира изјавио је данас да је полиција ухапсила човека због ометања спортског догађаја.

Када је Надал завршио меч са Французом Гаелом Монфисом навијач је потрчао са трибина и стигао до шпанског тенисера пре него што је обезбеђење интервенисало.

То је последњи инцидент у серији сличних на великим тениским турнирима.

"За мене то није проблем. Стварно је био веома фин. Рекао је 'ја те волим' и пољубио ме", објаснио је Надал.

Број коментара 29

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 23. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом