петак, 05.07.2013, 10:48 -> 10:53
štampajАна прекинула сарадњу са Сирсом
Српска тенисерка Ана Ивановић је споразумно прекинула сарадњу са британским тренером Најџелом Сирсом. Ивановићева је ангажовала Сирса у јулу 2011. године, а једину заједничку титулу освојили су прошле јесени на турниру на Балију.
"Хтела бих да захвалим Најџелу на преданости и професионализму. Уживала сам у раду са њим," рекла је Ивановићева.
На грен слем турнирима, Сирс је помогао српској тенисерки да се пласира у четвртфинале Ју Ес Опена прошле године.
Када је почела да ради са Сирсом, Ивановићева је била на 18. месту ВТА ранг листе, а прошлу годину завршила је на 12. позицији, што јој је најбољи пласман од 2009.
Однос победа и пораза Ивановићеве у периоду док је радила са Сирсом био је 76-41.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 7
Пошаљи коментар