Читај ми!

На корак до финала

Тениска репрезентација Србије победила је Аустралију са 2:1 у другом колу такмичења у Групи А на Хопман купу и направила велики корак ка пласману у финале тог такмичења.

Србија је до победе дошла после тријумфа у микс дублу у којем су Ана Ивановић и Новак Ђоковић савладали Ешли Барти и Бернарда Томића са 2:1 (6:4, 6:7, 10:6).

У првом мечу Ђоковић је изгубио од Томића са 0:2 (4:6, 4:6), док је Ивановићева победила Барти са 2:0 (6:2, 6:3).

Наредни меч Ана Ивановић и Новак Ђоковић играће 4. јануара са Немачком.

Србија је тренутно водећа у Групи А са две победе. У првом колу савладала је Италију са 2:1. У тој групи, Италија има једну победу и у наредном мечу игра са Аустралијом, која такође има један тријумф.

У финале ће се пласирати победници група, а у Групи Б су Француска, Јужна Африка, Шпанија и САД.

Хопман куп се игра за наградни фонд од милион долара.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 21. јул 2025.
37° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом