Читај ми!

Рафа почео да тренира

Рафаел Надал почео озбиљно да тренира. После месеци опоравка и терапија, Рафа је поново на терену.

Рафаел Надал јутрос је имао први тренинг на тениском терену после неколико месеци паузе. Последњи меч одиграо на Вимблдону 28. јуна. Очекује се да ускоро почне да ради "пуном паром".

Тони и Рафа Надал јутрос су одржали први тренинг, али се још увек не зна када ће Шпанац почети да игра турнире. Постоје шаансе да се појави већ у Абу Дабију. 

Број коментара 12

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 27. јул 2025.
19° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом