Федерер поклекао пред Хасом

До скоро су за победе над Федерером претплаћени били само Ђоковић и Надал, а од данас придружио им се и Томи Хас. Немачки тенисер савладао је Швајцарца у финалу турнира у Халеу са 2:0. по сетовима 7:6, 6:4.

Искусни немачки тенисер Томи Хас освојио је титулу на турниру у Халеу, пошто је у финалу савладао Швајцарца Роџера Федерера са 7:6 (7:5), 6:4.

Хас је дошао до 13. трофеја у каријери, а другог на турниру "Гари Опен", након што је претходно 2009. године у финалу био бољи од Новака Ђоковића.

Занимљиво, он је добио свих осам последњих финала у којима је наступио. Турнир у Халеу играо се за наградни фонд од 663.750 евра.

Број коментара 14

Пошаљи коментар
Види још

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 22. август 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом