Читај ми!

Партизану рукометни "вечити дерби"

Рукометаши Партизана савладали су екипу градског ривала Црвене звезде са 36:30 (16:14), у дерби утакмици 14. кола Суперлиге Србије.

Црно-бели су се реванширали вечитом ривалу за пораз у првом делу сезоне и изборили седму, можда одлучујућу победу у борби за плеј-оф, наневши црвено-белима шести пораз.

У дворани на Бањици одиграна је занимљива и узбудљива утакмица. Црвена звезда је почела одлично, стекла у једном тренутку и шест голова предности (13:7), међутим, Партизан је стрпљиво градио игру којом је направио преокрет већ до полувремена.

Изабраници Ненада Максића и у наставку су деловали сталожено и компактно, много сигурније од екипе Ненада Перуничића, па су потпуно заслужено изборили значајан тријумф.

Црно-беле су до успеха предводили Мршуља са девет, Сретеновић са осам и Радојковић са шест голова, док је у Црвеној звезди најефикаснији био Матичић са 10.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 02. август 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом