четвртак, 10.11.2011, 16:40 -> 19:59
štampajЛиндзи Вон пратиља средњошколцу
Петнаестогодишњи Питер Мекдоналд изненадио је своје вршњаке када се на забави у средњој школи појавио са америчком скијашицом Линдзи Вон. Питер је Вонову срео у ресторану где је питао да ли би му била пратиља на средњошколском плесу. На изненађење тинејџера, атрактивна скијашица је пристала.
Један амерички тинејџер вечно ће памтити журку која се одржала у његовој школи. Пратиља 15-годишњег Паркера Мекдоналда на школском плесу била је најбоља америчка скијашица Линдзи Вон.
Паркер је доживео оно што се догађа само на филму. Момак је видео 27-годишњу Линдзи Вон у једном ресторану, пришао јој и упитао је да ли би му била пратиља на школском плесу.
Линдзи се прво изненадила, а онда је изненадила тинејџера када је рекла "да".
"Кад ме је Паркер питао да му будем пратиља, био је сладак, нервозан и врло пристојан. Наравно да сам пристала", рекла је Вонова, која је признала да никада раније није била на оваквој забави.
Имајући у виду да је Линдзи популарна личност, сјајна скијашица, која атрактивно изгледа, нема сумње да је и Паркеру порасла популарност у његовој школи.
Линдзи и Паркер су после школског плеса гостовали у телевизијској емисији.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар