Јан Улрих ухапшен због покушаја убиства

Бивши шампион Тур де Франса, Јан Улрих (44), ухапшен је због покушаја убиства ескорт даме, коју је напао у хотелу у Франкфурту.

"Изгледа да су Улрих и ескорт дама имали неки спор и да ју је он напао. Она је алармирала хотелско особље, а они су звали полицију", изјавила је портпарол франкфуртске полиције Карина Лерх.

Према њеним речима, Улрих је био под утицајем дрога и алкохола, а нападнутој 31-годишњој жени пружена је медицинска помоћ.

Улрих је на Тур де Франсу победио 1997. године, и једини је немачки бициклиста који је то постигао.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 26. децембар 2025.
2° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом