уторак, 01.05.2012, 14:58 -> 15:40
štampajОпет смрт на тренингу
Серија трагедија на спортским теренима се ненадано наставила новом смрћу врхунског спортисте на терену. Светски шампион у пливању Александер Дале Оен из Норвешке преминуо је у тренинг центру у Аризони, саопштила је Пливачка федерација његове земље.
Председник Норвешке пливачке федерације Пер Руне Екнес је саопштио да је 26-годишњи светски шампион на 100 метара прсним стилом преминуо од застоја срца.
Дале Оен је јуче нађен онесвешћен, а у болници је констатована смрт.
Норвежанин је у јулу 2011. године освојио златну медаљу на Светском првенству у Шангају, а сребрну 2008. на Олимпијским играма у Пекингу.
Дале Оен се припремао за предстојеће Олимпијске игре у Лондону, на којима је требало да буде један од адута Норвешке за освајање медаље.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 6
Пошаљи коментар