Читај ми!

Српски тимови добили противнике у европским одбојкашим такмичењима

Одбојкашице ТЕНТ-а играће у групи Д нове сезоне Лиге шампиона против Скандићија, Езаџибашија и екипе из квалификација, одлучено је данас жребом у Луксембургу. 

Објављен је жреб и за остала два европска такмичења - Куп ЦЕВ и Куп изазивача.

Освајачице Купа Србије, одбојкашице Уба играће у шеснаестини фианала Купа ЦЕВ против поражене екипе из треће рунде квалификација за Лигу шампиона, док ће Црвена звезда играти против чешке Дукле из Либереца.

Одбојкашице Железничара из Лајковца ће играти у шеснаестини финала Купу изазивача, а ривал ће им бити победник двомеча првог кола између португалске Браге и данског Орхуса.

У конкуренцији одбојкаша, Црвена звезда ће у Купу ЦЕВ играти у шеснаестини финала против поражене екипе из двомеча трећег кола квалификација за Лигу шампиона.

Карађорђе из Тополе ће у Купу изазивача играти против шпанске Сорије, док ће Таково из Горњег Милановца играти против летонске Риге.

недеља, 30. август 2026.
21° C