Читај ми!

Евролигин наратор "зачинио" куцање Давидовца и блокаду Дејвиса на топ 10 листи

У редовном издању најатрактивнијих потеза кола Евролиге нашло се место, и то високо, за играче "вечитих".

Мешовит успех српских клубова у Евролиги у 20. колу и потези који нису прошли неопажено.

На трећем месту се нашло закуцавање Дејана Давидовца против Париза у "Арени". Српски репрезентативац је пробио поред чувара уз чеону линију и закуцао с две руке. Чувени наратор Биу Естес, познатији међу љубитељима НБА као "ГОАТментатор" је у увек инспиративном опису навео да је Давидовчев први корак био бржи од муње.

На другом месту је блокада Партизановог капитена Брендона Дејвиса над Џедијем Османом у сусрету са Панатинаикосом. Ветеран је успео да заустави млађег Турчина у контранападу сјајном реакцијом на обручу из пуног трка.

Прво место је заузела контра Монака против Барселоне окончана проигравањем Мајка Џејмса за силовито куцање Јоргоса Папајаниса.

среда, 24. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом