уторак, 10.01.2023, 21:40 -> 21:55
Извор: РТС
Ивановић о Кампацу: Кад дође - дође, не размишљам о њему
Тренер Црвене звезде Душко Ивановић истакао је у конференцији за штампу после евролигашког меча са Реал Мадридом да се не обазире на изостанак Факунда Кампаца у мечевима најелитнијег европског кошаркашког такмичења.
Црвена звезда је поражена 79:59 од Реала у пуном "Пиониру".
Успели су црвено-бели да поведу током треће деонице, али су брзо пали, што је ривал искористио.
"Нисмо имали шансу да победимо вечерас. Кључни моменат је био кад смо имали разлику, кад су нам дали две тројке лагане. Престали смо да играмо, изгубили смо идеје. То је Мадрид искористио. Кад су једном узели предност, више нисмо могли да се вратимо. Ово је екипа коју ми имамо, три играча су могла да играју са лоптом. Недовић, Марковић и Добрић. Остали могу, али не знају да играју пик ен рол. Недовић је то искористио кад је могао, онда смо стали. Марковић није могао више. Не могу да критикујем своје играче", рекао је Ивановић.
Сага око Факунда Кампаца се наставља, повређен је и други плејмејкер Лука Вилдоза, а Ивановић мора да прилагођава екипу из кола у коло без тандема Аргентинаца,
"Што се тиче Кампаца, не размишљам, кад дође, дође. Лука се осећа добро, видећемо како ће бити сутра, не могу ништа са сигурношћу да кажем", истакао је Ивановић.
Да подсетимо, Аргентинац је потврдио на Твитеру да ће остати у Звезди.
Црвена звезда је на 9-9 и у наредном колу дочекује Монако.
Коментари