Читај ми!
Обрадовић кратко и јасно после пораза: Почели смо лењо
Тренер Партизана Жељко Обрадовић није много појашњавао разлог убедљивог пораза од Олимпијакоса 87:58 у Евролиги.
Партизан са окрњеним саставом је отишао на гостовање у Атину и није се добро провео.
Најлошије издање црно-белих у сезони, тако да ни Жељко Обрадовић у изјави после меча није имао шта конкретно да појасни.
"Почели смо утакмицу веома лењо. Доносили смо погрешне одлуке у нападу и правили грешке. Честитке Олимпијакосу на победи", рекао је Обрадовић.
Наредни меч Партизан (3-4) игра против Макабија у Београду.
Коментари