Читај ми!

Владимир Михаиловић МВП 23. кола АБА лиге

Кошаркаш Морнара Владимир Михаиловић проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 23. кола регионалне АБА лиге.

Михаиловић је у победи Морнара против Меге (83:70) на гостовању постигао невероватних 46 поена уз седам скокова, шест асистенција, две украдене лопте, што му је донело индекс корисности 50 за мање од 32 минута проведена на терену.

Михаиловић са овим кошгетреским учинком оборио рекорд Милана Гуровића, који је 2006. године као члан Црвене звезде убацио против ФМП-а 45 поена, а он је уједно и најбољи стрелац ове рунде.

Скакач 23. кола је Карло Жганец из Сплита са 13 ухавћених лопти, а његов саиграч Нејц Барич поделио је највише асистенција у овом колу (10), а крадљивац кола је Скучи Смит из Меге са три украдедне лопте.

четвртак, 20. август 2026.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом