Кокошков саопштио коначан списак играча за квалификациони турнир
Селектор кошаркашке репрезентације Србије Игор Кокошков објавио је коначан списак од 12 играча који ће играти на предстојећем олимпијском квалификационом турниру у Београду. Србија ће се такмичити у групи А против Доминиканске Републике и Филипина, док ће се Порторико, Италија и Сенегал такмичити у Групи Б, а пласман ће изборити победник турнира.
Како је саопштио Кошаркашки савез Србије, последњи играч који је отпао са списка је Далибор Илић, који ће се придружити Николи Милутинову и они ће радити по индивидуалном програму до завршетка квалификационог турнира.
Играчи који ће покушати да изборе визу за Токио су: Милош Теодосић, Василије Мицић, Стефан Јовић, Данило Анђушић, Алекса Аврамовић, Огњен Добрић, Драган Милосављевић, Никола Калинић, Дејан Давидовац, Немања Бјелица, Филип Петрушев и Бобан Марјановић.
Олимпијски квалификациони турнир игра се у Београду од 29. јуна до 4. јула.
Србија ће се такмичити у групи А против Доминиканске Републике и Филипина, док ће се Порторико, Италија и Сенегал такмичити у Групи Б.
Пласман на Олимпијске игре обезбедиће само победник турнира.
Коментари