Читај ми!
Милвоки због Богдановића остаo без једног пика
НБА лига казнила је Милвоки одузимањем пика на драфту 2022. године, због кршења прописа у покушају да дође до Богдана Богдановића.
Како је пренео новинар Атлетика, Шемс Чарнија, НБА лига је утврдила да су у Висконсину прекршили правила.
Бакси остају без пика из друге рунде, на драфту 2022. године.
Амерички медији су крајем новембра пренели да Богдановић стиже у Милвоки, али трејд није успео.
Лига је покренула истрагу због тога, јер је Милвоки разговарао са играчем у тренутку када то није било дозвољено.
Богдановић је на крају, ипак променио клуб, и заиграо у дресу Атланте.
Коментари