Звезда окупила појачања пред улазак у нову сезону

Српски и регионални евролигаш, Кошаркашки клуб Црвена звезда, окупио је данас појачања за нову сезону, дан уочи почетка припрема и практичног старта сезоне за црвено-беле.

И физички су парафе на уговоре са Црвеном звездом ставили нови играчи: Џордан Лојд, Кори Волден, Ленри Ноко, Ленгстон Хол, Марко Симоновић и Алекса Ускоковић.

Велика појачања црвено-белих су претходно, у складу са новим медицинским протоколима током пандемије ковида-19, обавили све неопходне и детаљне прегледе.

А онда су данас и званично задужили опрему клуба, коју од ове сезоне доставља немачки гигант Адидас.

Тиме је, како из клуба поручују, за КК Црвена звезда све спремно за сутрашње за окупљање првог тима и званични почетак сезоне!

субота, 12. јул 2025.
27° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом