РТС у Подгорици: Шутерски тренинг пред меч; Илић: Колектив, а не појединци

Кошаркаши Црвене звезде имали су шутерски тренинг пред вечерашњи меч са Будућности. Спортски директор црвено-белих Небојша Илић за РТС изјавио је да овакве мечеве на најтежим теренима добија колектив, а не индивидуалац.

Кошаркаши Црвене звезде имали су лакши шутерски тренинг у дворани "Морача" уочи трећег финалног меча АБА лиге.

Синоћ, из авиона пребачени су у аутобус, након чега су уз невиђене мере обезбеђења спроведени у хотел "Подгорица".

У табору Црвене звезде су оптимисти, надају се победи и завршетку финалне серије већ у трећој утакмици.

"Треба да поновимо одличну игру из прве две утакмице и да покушамо да на једном од најтежих терена завршимо ову сезону АБА лиге", изјавио је спортски директор Звезде Небојша Илић.

"Морамо бити веома концентрисани, смирени. Ове утакмице добија јак колектив, а не индивидуалци", додао је Илић.

Будућност мора да забележи победу како би остала у трци за титулу, док Црвеној звезди победа доноси освајање регионалне лиге и пласман у Евролигу.

Меч Будућности и Црвене звезде играће се од 19.00 у дворани "Морача" пред нешто више од 6.000 људи. Ток меча можете пратити на нашем порталу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. септембар 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом