Звезда против Лиможа, а Партизан у Литванији на старту Топ16

Кошаркаши Црвене звезде на отварању Топ16 фазе Еврокупа 2. јануара дочекују француски Лимож, док Партизан иде у Виљнус екипи Лијетувос Ритаса. Кошаркаши Звезде освојили су треће место у Групи А, а црно-бели су се пласирали као трећепласирана екипа у Групу Е друге фазе такмичења.

У другом и трећем колу Партизан игра у Београду против Албе и Монака, а Звезду чекају два гостовања у Валенсији и Малаги код Уникахе.

Црвено-бели у другом делу имају меч против Валенсије на свом паркету, потом путују у Лимож, а онда у последњој рунди чекају Уникаху, док Партизан редом иде у Монако, чека Лијетувос Ритас, па Топ16 фазу затвара утакмицом против Албе у Берлину.

По два најбоља тима из групе обезбедиће место у четвртфиналу Еврокупа.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 15. јул 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом