Бјелица у најбољој петорци 15. кола Евролиге

Кошаркаш Црвене звезде Милко Бјелица изабран је у најбољу петорку 15. кола Евролиге после победе над миланским Арманијем (91:88) на крају 2017. године.

Милко Бјелица је у Медиоланум форуму постигао 18 поена и ухватио седам лопти за укупан индекс корисности 28.

МВП рунде, трећи пут у сезони, је млада звезда Реал Мадрида Лука Дончић са индексом 37 против у победу на гостовању Фенербахчеу, а идеалних пет су још Серхио Родригез (ЦСКА Москва), Ерик Грин (Валенсија) и Дерик Браун (Ефес).

Кошаркаши Црвене звезде први део сезоне у Евролиги завршили су на 11. месту са скором 6-9 и у наредном колу дочекују Жалгирис 5. јануара.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 28. јул 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом